SARJATAULUKKO

12v, Lohko B
JOUKKUEOVTHTMPMMEP
1. EPS 09 Musta C220070+ 76
2. EBK P09 sinivalkoiset220050+ 56
3. FC Kirkkonummi White311157-24
4. FC POHU / valkoinen210142+ 23
5. HPS Vihreä201136-31
6. FC Honka Vihreä3003110-90

OTTELUT

15.11. 10:00
FC Honka Vihreä - FC Kirkkonummi White
0 - 2
15.11. 11:00
EPS 09 Musta C - HPS Vihreä
3 - 0
15.11. 11:00
FC Kirkkonummi White - EBK P09 sinivalkoiset
0 - 4
15.11. 11:45
FC POHU / valkoinen - FC Honka Vihreä
4 - 1
15.11. 11:45
HPS Vihreä - FC Kirkkonummi White
3 - 3
15.11. 12:30
EBK P09 sinivalkoiset - FC POHU / valkoinen
1 - 0
15.11. 12:30
FC Honka Vihreä - EPS 09 Musta C
0 - 4
5.12. 08:30FC Kirkkonummi White - EPS 09 Musta CKenttä 1
5.12. 08:30FC Honka Vihreä - EBK P09 sinivalkoisetKenttä 2
5.12. 09:15FC POHU / valkoinen - HPS VihreäKenttä 1
5.12. 09:15EPS 09 Musta C - EBK P09 sinivalkoisetKenttä 2
5.12. 10:00FC Kirkkonummi White - FC POHU / valkoinenKenttä 1
5.12. 10:00HPS Vihreä - FC Honka VihreäKenttä 2
5.12. 11:00EPS 09 Musta C - FC POHU / valkoinenKenttä 2
9.12. 19:00EBK P09 sinivalkoiset - HPS VihreäKenttä 1
9.1. 10:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Kierros 2
9.1. 11:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Kierros 2
9.1. 11:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Kierros 2
9.1. 11:45Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Kierros 2
9.1. 11:45Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Kierros 2
9.1. 12:30Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Kierros 2
9.1. 12:30Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Kierros 2
31.1. 08:30Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Kierros 2
31.1. 08:30Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Kierros 2
31.1. 09:15Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Kierros 2
31.1. 09:15Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Kierros 2
31.1. 10:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Kierros 2
31.1. 10:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Kierros 2
31.1. 11:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Kierros 2
3.2. 19:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Kierros 2
13.3. 08:30Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Sijoitusottelu
13.3. 08:30Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Sijoitusottelu
13.3. 09:15Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Sijoitusottelu
13.3. 09:15Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Sijoitusottelu
13.3. 10:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 1Sijoitusottelu
13.3. 10:00Kotijoukkue - VierasjoukkueKenttä 2Sijoitusottelu