13.3.2020 HUOM
Kaikki EA -sarjat (salibandy/jalkapallo) on keskeytetty toistaiseksi.
Seuraamme tilanteen kehittymistä ja tiedotamme myöhemmin jatkosta.

SARJATAULUKKO

B, Alkulohko
JOUKKUEOVTHTMPMMEP
1. HooGee 2003 Friends8710236+ 1722
2. FC Espoo United8512175+ 1216
3. FC Kontu sininen85121810+ 816
4. EPS B284132212+ 1013
5. FC Kontu valkoinen84131410+ 413
6. Käpa City -0594141417-313
7. MPS 74031410+ 412
8. HJK B West Valkoinen8323910-111
9. FC KasiYsi B-pojat72141121-107
10. HJK B East Valkoinen8017524-191
11. PPS7007729-220

OTTELUT

23.10. 19:00
FC Espoo United - HJK B East Valkoinen
3 - 0
23.10. 20:00
HJK B West Valkoinen - MPS
0 - 1
26.10. 12:00
HooGee 2003 Friends - FC KasiYsi B-pojat
4 - 0
30.10. 20:00
Käpa City -05 - HooGee 2003 Friends
1 - 4
30.10. 21:00
EPS B2 - FC Espoo United
2 - 2
9.11. 09:00
FC Kontu valkoinen - PPS
3 - 2
9.11. 10:00
FC KasiYsi B-pojat - FC Kontu sininen
0 - 2
13.11. 21:00
MPS  - HJK B East Valkoinen
4 - 0
23.11. 09:00
PPS - FC Kontu sininen
0 - 5
23.11. 10:00
HJK B West Valkoinen - FC Kontu valkoinen
2 - 1
27.11. 20:00
FC KasiYsi B-pojat - PPS
4 - 1
27.11. 21:00
HooGee 2003 Friends - FC Espoo United
1 - 0
4.12. 20:00
MPS  - Käpa City -05
3 - 0
11.12. 20:00
HJK B West Valkoinen - HooGee 2003 Friends
2 - 2
14.12. 08:00
HJK B East Valkoinen - FC Kontu sininen
1 - 4
14.12. 09:00
FC Kontu valkoinen - EPS B2
3 - 1
15.12. 08:00
EPS B2 - Käpa City -05
3 - 0
4.1. 11:00
FC Kontu sininen - EPS B2
3 - 2
4.1. 12:00
Käpa City -05 - FC Kontu valkoinen
2 - 1
8.1. 21:00
HJK B East Valkoinen - FC KasiYsi B-pojat
2 - 2
11.1. 09:00
MPS  - FC Espoo United
0 - 1
11.1. 10:00
EPS B2 - HooGee 2003 Friends
0 - 2
15.1. 20:00
FC Espoo United - FC KasiYsi B-pojat
7 - 0
19.1. 12:00
FC Kontu sininen - Käpa City -05
1 - 3
22.1. 20:00
Käpa City -05 - FC Espoo United
0 - 2
22.1. 21:00
FC Kontu valkoinen - FC Kontu sininen
1 - 1
25.1. 10:00
HJK B West Valkoinen - FC Kontu sininen
0 - 1
25.1. 11:00
MPS  - PPS
4 - 3
26.1. 12:00
HJK B East Valkoinen - FC Kontu valkoinen
0 - 2
2.2. 12:00
PPS - HJK B West Valkoinen
1 - 2
5.2. 20:00
Käpa City -05 - HJK B West Valkoinen
1 - 1
5.2. 21:00
FC KasiYsi B-pojat - MPS
4 - 1
8.2. 09:00
HooGee 2003 Friends - FC Kontu valkoinen
2 - 1
8.2. 10:00
HJK B East Valkoinen - HJK B West Valkoinen
0 - 1
12.2. 20:00
EPS B2 - PPS
9 - 0
12.2. 21:00
HJK B East Valkoinen - HooGee 2003 Friends
1 - 5
26.2. 20:00
MPS  - EPS B2
1 - 2
26.2. 21:00
Käpa City -05 - FC KasiYsi B-pojat
4 - 1
29.2. 11:00
FC Kontu valkoinen - FC Espoo United
2 - 0
29.2. 12:00
FC Kontu sininen - HooGee 2003 Friends
1 - 3
4.3. 21:00
HJK B West Valkoinen - EPS B2
1 - 3
11.3. 19:00
Käpa City -05 - HJK B East Valkoinen
3 - 1
11.3. 20:00
PPS - FC Espoo United
0 - 2
14.3. 08:00HooGee 2003 Friends - MPS Esport
14.3. 09:00HJK B West Valkoinen - FC KasiYsi B-pojatEsport
18.3. 20:00PPS - Käpa City -05Esport
21.3. 08:00PPS - HJK B East ValkoinenEsport
25.3. 20:00EPS B2 - HJK B East ValkoinenEsport
25.3. 21:00FC Espoo United - HJK B West ValkoinenEsport
28.3. 08:00HooGee 2003 Friends - PPSEsport
28.3. 09:00FC KasiYsi B-pojat - FC Kontu valkoinenEsport
28.3. 10:00MPS - FC Kontu sininenEsport
15.4. 20:00FC KasiYsi B-pojat - EPS B2Esport
19.4. 09:00FC Espoo United - FC Kontu sininenEsport
19.4. 10:00FC Kontu valkoinen - MPS Esport
25.4. 11:00Kotijoukkue - VierasjoukkueEsportB-Pronssi
25.4. 12:00Kotijoukkue - VierasjoukkueEsportB-FINAALI