13.3.2020 HUOM
Kaikki EA -sarjat (salibandy/jalkapallo) on keskeytetty toistaiseksi.
Seuraamme tilanteen kehittymistä ja tiedotamme myöhemmin jatkosta.

SARJATAULUKKO

13v, harraste
JOUKKUEOVTHTMPMMEP
1. NJS Keltainen131300454+ 4139
2. NuPS Keltainen12903228+ 1427
3. LePa Valkoinen126242610+ 1620
4. EPS Musta C135352011+ 918
5. HooGee EsPa YJ PR3124351625-915
6. PPJ Laru Valkoiset113171717010
7. EPS Musta (tytöt)12057120-195
8. FC Honka Vihreä13049557-524

OTTELUT

2.11. 09:00
PPJ Laru Valkoiset - HooGee EsPa YJ PR3
1 - 2
2.11. 09:30
EPS Musta C - EPS Musta (tytöt)
1 - 0
2.11. 10:00
NuPS Keltainen - PPJ Laru Valkoiset
1 - 0
2.11. 10:30
HooGee EsPa YJ PR3 - LePa Valkoinen
0 - 0
2.11. 11:00
FC Honka Vihreä - EPS Musta C
0 - 0
2.11. 11:30
EPS Musta (tytöt) - NJS Keltainen
0 - 2
2.11. 12:00
LePa Valkoinen - NuPS Keltainen
0 - 1
2.11. 12:30
NJS Keltainen - FC Honka Vihreä
7 - 0
24.11. 09:00
LePa Valkoinen - NJS Keltainen
1 - 3
24.11. 09:30
NuPS Keltainen - FC Honka Vihreä
3 - 0
24.11. 10:00
NJS Keltainen - PPJ Laru Valkoiset
3 - 1
24.11. 10:30
EPS Musta C - LePa Valkoinen
0 - 2
24.11. 11:00
FC Honka Vihreä - EPS Musta (tytöt)
0 - 0
24.11. 11:30
HooGee EsPa YJ PR3 - NuPS Keltainen
2 - 1
24.11. 12:00
PPJ Laru Valkoiset - EPS Musta C
1 - 0
24.11. 12:30
EPS Musta (tytöt) - HooGee EsPa YJ PR3
0 - 0
22.12. 09:00
PPJ Laru Valkoiset - EPS Musta (tytöt)
4 - 0
22.12. 09:30
HooGee EsPa YJ PR3 - EPS Musta C
1 - 6
22.12. 10:00
LePa Valkoinen - PPJ Laru Valkoiset
3 - 0
22.12. 10:30
EPS Musta (tytöt) - NuPS Keltainen
0 - 2
22.12. 11:00
HooGee EsPa YJ PR3 - FC Honka Vihreä
5 - 1
22.12. 11:30
EPS Musta C - NJS Keltainen
0 - 1
22.12. 12:00
LePa Valkoinen - FC Honka Vihreä
7 - 0
22.12. 12:30
NJS Keltainen - NuPS Keltainen
2 - 0
19.1. 09:00
HooGee EsPa YJ PR3 - NJS Keltainen
0 - 4
19.1. 09:00
EPS Musta C - NuPS Keltainen
0 - 1
19.1. 10:00
NJS Keltainen - FC Honka Vihreä
9 - 0
19.1. 10:00
LePa Valkoinen - HooGee EsPa YJ PR3
4 - 0
19.1. 10:30
EPS Musta C - EPS Musta (tytöt)
0 - 0
19.1. 11:00
NuPS Keltainen - LePa Valkoinen
2 - 1
19.1. 11:30
FC Honka Vihreä - EPS Musta C
0 - 5
19.1. 11:30
EPS Musta (tytöt) - NJS Keltainen
0 - 5
1.2. 10:00
PPJ Laru Valkoiset - EPS Musta (tytöt)
0 - 0
1.2. 10:30
LePa Valkoinen - PPJ Laru Valkoiset
3 - 1
9.2. 09:00
NuPS Keltainen - FC Honka Vihreä
7 - 1
9.2. 09:30
HooGee EsPa YJ PR3 - EPS Musta (tytöt)
3 - 0
9.2. 09:30
LePa Valkoinen - NJS Keltainen
0 - 2
9.2. 10:00
FC Honka Vihreä - PPJ Laru Valkoiset
0 - 7
9.2. 10:30
NuPS Keltainen - HooGee EsPa YJ PR3
2 - 0
9.2. 11:00
NJS Keltainen - PPJ Laru Valkoiset
3 - 1
9.2. 11:00
EPS Musta (tytöt) - FC Honka Vihreä
1 - 1
9.2. 11:30
EPS Musta C - LePa Valkoinen
1 - 1
9.2. 12:30
PPJ Laru Valkoiset - EPS Musta C
1 - 2
1.3. 09:30
HooGee EsPa YJ PR3 - EPS Musta C
1 - 4
1.3. 09:30
NJS Keltainen - NuPS Keltainen
2 - 0
1.3. 10:30
FC Honka Vihreä - HooGee EsPa YJ PR3
2 - 2
1.3. 10:30
EPS Musta C - NJS Keltainen
1 - 2
1.3. 11:00
EPS Musta (tytöt) - NuPS Keltainen
0 - 2
1.3. 11:30
LePa Valkoinen - FC Honka Vihreä
4 - 0
14.3. 10:00EPS Musta (tytöt) - LePa ValkoinenEsport 1
14.3. 10:00PPJ Laru Valkoiset - FC Honka VihreäEsport 2
14.3. 10:30EPS Musta (tytöt) - LePa ValkoinenEsport 1
15.3. 11:00NuPS Keltainen - PPJ Laru ValkoisetEsport 2
15.3. 11:30HooGee EsPa YJ PR3 - NJS KeltainenEsport 2
15.3. 12:00EPS Musta C - NuPS KeltainenEsport 2
15.3. 12:30PPJ Laru Valkoiset - HooGee EsPa YJ PR3Esport 2
4.4. 12:00Kotijoukkue - VierasjoukkueEsport 1FINAALI
4.4. 12:00Kotijoukkue - VierasjoukkueEsport 2Pronssiottelu