EA-SARJAT
Ohjelma
Talviliiga - Kevät, Lohko A
Talviliiga - Kevät, Lohko B
Talviliiga - Kevät, Lohko C
Talviliiga - Kevään jatkopelit
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko A
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko B
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko C
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko D
Kaikki lohkot
Pistepörssi
Koko sarja
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko A
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko B
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko C
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko D
Talviliiga - Kevät, Lohko A
Talviliiga - Kevät, Lohko B
Talviliiga - Kevät, Lohko C
Talviliiga - Kevään jatkopelit
Talviliiga - Lohko Turkoosi
Talviliiga - Lohko Keltainen
Talviliiga - Lohko Lime
Talviliiga - Lohko Pinkki
Talviliiga - Lohko Musta
Talviliiga - Lohko Keltainen II
Talviliiga - Lohko Lime II
Talviliiga - Lohko Pinkki II
Säännöt
EA-LIIGAT
Pelaajaluettelo
Kesäliiga 2024
PUFFET CUP 2024 (kevät)
Sarja
EA-Talviliiga 2023
Kesäliiga 2023
EA-Talviliiga 2022
EA-Kesäliiga 2022
EA-Talviliiga 2021-22
EA-Kesäliiga 2021
EA-Talviliiga 2020-21
EA-Kesäliiga 2020
EA-Talviliiga 2019-20
EA-Kesäliiga 2019
EA-Talviliiga 2018-19
EA-Kesäliiga 2018
EA-Talviliiga 2017-18
EA-Kesäliiga 2017
EA-Talviliiga 2016-17
EA-Kesäliiga 2016
EA-Junnuliiga 2015
EA-Talviliiga 2015-16
EA-Kesäliiga 2015
EA-Junnuliiga 2014
Ea-Talviliiga 2014-15
EA-Kesäliiga2014
EA Talviliiga 2013-14
EA Kesäliiga 2013
EA Talviliiga 12-13
EA-Kesäliiga 2012
OTTELUT
7.2. 20:30
Iiro Toivosen nimipäivät
-
SB DORO
7 - 4
8.2. 19:30
RW
-
RuHi
6 - 5
9.2. 21:30
HEK
-
Karvilan Panimo
6 - 9
13.2. 21:30
Puuttuva Rengas II
-
HEK
4 - 4
15.2. 19:30
Karvilan Panimo
-
RW
5 - 2
15.2. 20:30
RuHi
-
Iiro Toivosen nimipäivät
2 - 10
28.2. 20:30
SB DORO
-
RuHi
3 - 10
1.3. 19:30
RW
-
Iiro Toivosen nimipäivät
3 - 4
1.3. 20:30
Puuttuva Rengas II
-
Karvilan Panimo
1 - 6
6.3. 21:30
RW
-
Puuttuva Rengas II
1 - 6
7.3. 20:30
Karvilan Panimo
-
SB DORO
15 - 4
9.3. 20:30
HEK
-
RuHi
12 - 1
14.3. 20:30
SB DORO
-
HEK
5 - 10
16.3. 21:00
RuHi
-
Karvilan Panimo
8 - 8
16.3. 21:30
Iiro Toivosen nimipäivät
-
Puuttuva Rengas II
3 - 5
21.3. 21:30
HEK
-
RW
7 - 6
22.3. 20:30
Karvilan Panimo
-
Iiro Toivosen nimipäivät
6 - 4
23.3. 20:30
SB DORO
-
Puuttuva Rengas II
5 - 8
28.3. 20:30
RW
-
SB DORO
8 - 3
29.3. 19:30
RuHi
-
Puuttuva Rengas II
6 - 9
29.3. 20:30
Iiro Toivosen nimipäivät
-
HEK
5 - 0 (lv)