EA-SARJAT
Ohjelma
Talviliiga - Kevät, Lohko A
Talviliiga - Kevät, Lohko B
Talviliiga - Kevät, Lohko C
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko A
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko B
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko C
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko D
Kaikki lohkot
Pistepörssi
Koko sarja
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko A
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko B
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko C
Talviliiga - Kierros 3 - Lohko D
Talviliiga - Kevät, Lohko A
Talviliiga - Kevät, Lohko B
Talviliiga - Kevät, Lohko C
Talviliiga - Lohko Turkoosi
Talviliiga - Lohko Keltainen
Talviliiga - Lohko Lime
Talviliiga - Lohko Pinkki
Talviliiga - Lohko Musta
Talviliiga - Lohko Keltainen II
Talviliiga - Lohko Lime II
Talviliiga - Lohko Pinkki II
Säännöt
EA-LIIGAT
Pelaajaluettelo
Kesäliiga 2024
PUFFET CUP 2024 (kevät)
Sarja
EA-Talviliiga 2023
Kesäliiga 2023
EA-Talviliiga 2022
EA-Kesäliiga 2022
EA-Talviliiga 2021-22
EA-Kesäliiga 2021
EA-Talviliiga 2020-21
EA-Kesäliiga 2020
EA-Talviliiga 2019-20
EA-Kesäliiga 2019
EA-Talviliiga 2018-19
EA-Kesäliiga 2018
EA-Talviliiga 2017-18
EA-Kesäliiga 2017
EA-Talviliiga 2016-17
EA-Kesäliiga 2016
EA-Junnuliiga 2015
EA-Talviliiga 2015-16
EA-Kesäliiga 2015
EA-Junnuliiga 2014
Ea-Talviliiga 2014-15
EA-Kesäliiga2014
EA Talviliiga 2013-14
EA Kesäliiga 2013
EA Talviliiga 12-13
EA-Kesäliiga 2012
OTTELUT
10.6. 19:50
ISO
-
SBS Omena
5 - 3
10.6. 21:00
Gärizona Creampies
-
TU Westside
6 - 1
11.6. 20:45
RW
-
MATADOR CON PITO
4 - 8
16.6. 21:00
SBS Omena
-
TU Westside
7 - 4
17.6. 20:45
RW
-
Gärizona Creampies
4 - 2
17.6. 21:00
Ysärit
-
ISO
7 - 4
23.6. 18:40
TU Westside
-
ISO
3 - 17
23.6. 21:00
SBS Omena
-
RW
0 - 9
25.6. 20:45
MATADOR CON PITO
-
Ysärit
3 - 4
30.6. 21:00
TU Westside
-
RW
3 - 13
1.7. 18:40
Ysärit
-
SBS Omena
3 - 4
2.7. 20:45
MATADOR CON PITO
-
Gärizona Creampies
4 - 3
7.7. 21:00
Gärizona Creampies
-
Ysärit
4 - 4
8.7. 21:00
ISO
-
RW
5 - 7
9.7. 20:45
TU Westside
-
MATADOR CON PITO
3 - 16
14.7. 19:50
Ysärit
-
TU Westside
9 - 2
15.7. 21:00
Gärizona Creampies
-
ISO
9 - 5
16.7. 20:45
MATADOR CON PITO
-
SBS Omena
13 - 4
20.7. 21:00
SBS Omena
-
Gärizona Creampies
4 - 5
21.7. 19:50
ISO
-
MATADOR CON PITO
11 - 4
22.7. 18:40
RW
-
Ysärit
3 - 8